Wiadomości

Rozpoznajesz mężczyzn – zadzwoń, jest nagroda za wskazanie sprawcy napadu na kobietę

Data publikacji 22.03.2019

Policjanci zajmujący się zwalczeniem przestępczości przeciwko mieniu pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania rozboju w dniu 22 stycznia 2019 roku o godz. 10.50 na ul. Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej. Jeden z idących chodnikiem mężczyzn napadł na poprzedzającą ich kobietę i chcąc wyrwać torebkę z dłoni spowodował jej upadek. Poszukujemy napastnika oraz świadków tego bulwersującego zdarzenia. Prezydent Dąbrowy Górniczej wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy.

Na podstawie nagrań monitoringu miejskiego publikujemy poniżej fotografie oraz zarejestrowany materiał wideo z dnia 22 stycznia 2019 roku godz. 10.50 na ul. Majakowskiego, gdzie doszło do usiłowania rozboju na mieszkance Dąbrowy Górniczej.

Informacje na temat mężczyzn ze zdjęć prosimy przekazywać do prowadzącego postępowanie kom. Szymona Stachowicza pod nr tel. 32 639 43 26 lub mailowo: ppm@dabrowa.ka.policja.gov.pl. Wszystkie informacje na temat zdarzenia można też przekazywać całodobowo pod nr tel. 32 6394 255 do dyżurnego dąbrowskiego garnizonu. Gwarantujemy anonimowość.

Prezydent miasta Dąbrowa Górnicza wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 3 tys. zł za informacje, które przyczynią się do ujęcia sprawcy napadu.

  • Dwaj mężczyźni idą chodnikiem za dwiema kobietami
  • Jeden z dwóch idących chodnikiem mężczyzn atakuje od tyłu jedną z dwóch poprzedzających ich kobiet
  • Kobieta upada po ataku mężczyzny
Ładowanie odtwarzacza...