Wiadomości

Poszukujemy informacji na temat zniszczenia instalacji wyborczych i tablic na siedzibie biura dąbrowskiego parlamentarzysty

Data publikacji 15.10.2018

Policjanci z Dąbrowy Górniczej poszukują świadków oraz informacji na temat zniszczenia przez zamalowanie tablic informacyjnych na siedzibie dąbrowskiego biura poselskiego oraz niszczenia przez pocięcie i zamalowanie instalacji wyborczych tego samego parlamentarzysty zamontowanych na terenie miasta odnotowanych w ostatnich dniach przez dąbrowskich stróżów prawa.

Do niszczenia instalacji i plakatów przez ich pocięcie i zamalowanie na terenie Dąbrowy Górniczej dochodzi od kilku dni, przypomnijmy, że do zniszczenia tablic informacyjnych umieszczonych na elewacji budynku przy ul. 3-go Maja – róg ul. Dąbrowskiego w Dąbrowie Górniczej poprzez ich zamalowanie doszło w niedzielę 19 sierpnia 2018 roku o godz. 21.13. Z ustaleń policjantów wynika, że zniszczenia tablic poprzez ich zamalowanie dokonał mężczyzna poruszający się na rowerze, którego wizerunek publikujemy ponownie. Prezentowana osoba może mieć również związek z niszczeniem instalacji wyborczych tego samego parlamentarzysty, które to dąbrowscy stróże prawa odnotowują na terenie miasta od kilku dni. Osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 11 osobiście lub telefonicznie do dyżurnego dąbrowskiej jednostki policji pod nr 32 6394 255 lub 32 6394 266. Zapewniamy anonimowość.