5.000 złotych nagrody - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Ogłoszenia

5.000 złotych nagrody

Policjanci z Dąbrowy Górniczej poszukują wszelkich informacji mogących przyczynić się do odzyskania skradzionej biżuterii oraz ustalenia sprawców włamania do sklepuj jubilerskiego w Dąbrowie Górniczej przy ul. 3go Maja w nocy z 3 na 4 października 2013.

Policjanci z Dąbrowy Górniczej prowadzą dochodzenie w sprawie włamania do sklepu jubilerskiego przy ul. 3 go Maja i kradzieży biżuterii. Do zdarzenia doszło w nocy z 3 na 4 października 2013 roku w Dąbrowie Górniczej. W wyniku włamania do sklepu sprawcy dokonali zaboru złotej i srebrnej biżuterii znacznej wartości w postaci: wisiorków, pierścionków, broszek,  bransoletek i zegarków głównie męskich marki "Bisset" i "Rubicon", z których część wizerunków prezentujemy poniżej.

 

Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz za pomoc w ujęciu sprawców tego przestępstwa wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 5000 złotych. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do odzyskania skradzionych przedmiotów oraz ustalenia sprawców włamania prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego 11. Informację można również przekazywać drogą elektroniczną na adres:  komendant@dabrowa.ka.policja.gov.pl , telefonicznie pod numerami telefonów: 32-63-94-255 i 266, do prowadzącego postępowanie asp. Jacka Klimczyka pod nr telefonu 32-63-94-335, bądź pod bezpłatnymi numerami telefonów 997 i 112. Zapewniamy anonimowość.