Poszukiwani sprawcy napadu na sklep - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Ogłoszenia

Poszukiwani sprawcy napadu na sklep

Poszukiwani przestępcy, którzy dokonali napadu na sklep spożywczy przy ul. Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Zdarzenie miało miejsce wieczorem 12 lutego 2013 roku. Wizerunek i rysopisy sprawców rozboju publikujemy za zgodą prokuratury.

Dąbrowscy policjanci poszukują dwóch młodych mężczyzn, którzy dokonali napadu na sklep spożywczy przy ul. Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Zdarzenie miało miejsce wieczorem 12 lutego 2013 roku. Wizerunek i rysopisy sprawców rozboju publikujemy za zgodą prokuratury nadzorującej śledztwo w tej sprawie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego dąbrowskiej komendy pod nadzorem Prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie napadu na sklep ogólnospożywczy przy ul. Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Dwóch młodych mężczyzn, których fotografię za zgodą prokuratury prezentujemy w dniu 12 lutego 2013 roku, około. godz. 19.25 przy użyciu siły fizycznej oraz grożąc użyciem prawdopodobnie gazu obezwładniającego zmusiło ekspedientkę do wydania pieniędzy z kasy sklepowej, po czym sprawcy oddalili się.


Rysopisy sprawców rozboju:


1. Mężczyzna w wieku ok. 20-24 lata, wzrost 170 cm, średniej budowa ciała. Ubrany w charakterystyczną bluzę kol. ciemnego szarego z przodu, na której widnieje postać w kapturze z wyciągniętymi do przodu pięściami, wnętrze kaptura bluzy kol. szarego, na plecach przez całą szerokość bluzy napis gotykiem o treści „Chooligans” w kolorze żółtym, na głowie czapka koloru niebieskiego lub fioletowego z logo marki „Puma”, szerokie spodnie dżinsowe jasno niebieskie.2. Mężczyzna w wieku ok. 20-24 lata, wzrost 170 -180 cm., szczupłej budowa ciała. Ubrany w spodnie dresowe koloru szaroniebieskiego, bluzę z suwakiem i kapturem kol. zielonego, na głowie ciemna czapka z okrągłym znaczkiem na środku, ciemne buty do kostek z białą otoczka na podeszwie, białe skarpety w ręku trzymał jasny plecak.Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia personaliów prezentowanych mężczyzn prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, tel. 32 6394-255 lub 32 6394-266 lub do najbliższej jednostki Policji tel. 997, 112.