Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Aktualności

Polecamy

Fundacja wdów i sierot
Stacja meteo i detektor
Moja komenda
Dopalacze
Turyści zagraniczni
Pokrzywdzeni
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Rok pieszego
Stop agresji drogowej
Nie reagujesz akceptujesz
policjant który
Seksturystyka
Handel ludźmi
Rasizm

Najczęściej czytane

 1. Uderzenie w narkobiznes

  Amfetaminę, z której można było przygotować ponad 3000 działek dilerskich oraz blisko 630 porcji konopi indyjskich, przechwycili policjanci z wydziału kryminalnego dąbrowskiej komendy. Część narkotyków 34-latek miał przy sobie, pozostałe ukrył w piwnicy jednego z będzińskich budynków. Za posiadanie takiej ilości środków odurzających zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

 2. O bezpieczeństwie w mieście na uroczystej sesji dąbrowskiej Rady Miejskiej

  Komendant Miejski Policji w Dąbrowie Górniczej insp. Artur Klimek na sesji Rady Miejskiej przedstawił sprawozdanie z działalności dąbrowskiego garnizonu policji za rok 2017. W trakcie posiedzenia włodarze miasta jednogłośnie zdecydowali również o przekazaniu 40000 zł na prace związane z odtworzeniem jednostki policji w w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach. Sesja Rady Miejskiej stała się też okazją do uroczystego pożegnania przechodzących w stan spoczynku komendantów.

 3. "MAM TALENT NA BEZPIECZEŃSTWO"- zachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie

  "Mam talent na bezpieczeństwo"- to tytuł konkursu adresowanego dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych, oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich/Gminnych Ośrodków Kultury. Tematem przedsięwzięcia ma być bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 4. Przyjęcia do służby w Policji w 2018 roku

  Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach podpisał ogłoszenie w sprawie realizacji przyjęć w 2018 roku kandydatów do służby w jednostkach Policji województwa śląskiego.

 5. Staranował 11 samochodów

  Policyjni wywiadowcy z Dąbrowy Górniczej zatrzymali mężczyznę, który terenowym bmw uszkodził 11 zaparkowanych samochodów. Mieszkaniec Będzina noc spędził w izbie wytrzeźwień. 38-latkowi pobrano krew w celu badania na zawartość alkoholu i innych niedozwolonych substancji.

 6. Odpowiedzą za posiadanie marihuany

  Policjanci z dąbrowskiej komendy pełniący służbę na terenie naszego miasta zatrzymali czterech mężczyzn. Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej posiadali przy sobie środki odurzające w postaci suszu marihuany. Ich sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

 7. Wypadek na dąbrowskim odcinku DK 1

  Policjanci z dąbrowskiej drogówki wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych, do których dzisiaj rano na dąbrowskim odcinku Drogi Krajowej nr 1. W zdarzeniu uczestniczyły trzy auta osobowe i ciężarówka. Do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi życiu trafiły dwie osoby. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W związku ze zdarzeniem wystąpiły utrudnienia w ruchu w kierunku Częstochowy.

 8. Amfetaminę przed policjantami schował w zaciśniętej dłoni

  Policyjni wywiadowcy z dąbrowskiego garnizonu policji na terenie dzielnicy Ząbkowice w trakcie kontroli drogowej osobowego audi zatrzymali mężczyznę, który posiadał zawiniątko z amfetaminą. Jego sprawa znajdzie teraz swój finał w sądzie.