Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Aktualności

Polecamy

Stacja meteo i detektor
Moja komenda
Dopalacze
Turyści zagraniczni
Pokrzywdzeni
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Rok pieszego
Stop agresji drogowej
Nie reagujesz akceptujesz
policjant który
Seksturystyka
Handel ludźmi
Rasizm

Najczęściej czytane

 1. Rozpoznajesz? Poszukujemy mężczyzn podejrzanych o napaść na pracownika służby porządkowej

  Dąbrowscy policjanci poszukują mężczyzn, których wizerunki publikujemy na załączonych fotografiach. W dniu 19 czerwca 2018 roku w Strefie Kibica w Dąbrowie Górniczej doszło do czynnej napaści na członka służby porządkowej. Publikujemy wizerunki sprawców, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich personaliów.

 2. Miejsce policyjnych kontroli autokarów w Dąbrowie Górniczej

  Dąbrowscy policjanci przed wyjazdami na wypoczynek sprawdzają stan techniczny autokarów oraz trzeźwość ich kierowców. Wszyscy zainteresowani wyrażający chęć przeprowadzenia takiej kontroli powinni zgłosić to funkcjonariuszom kilka dni przed podróżą.

 3. Jutro policyjna akcja "NURD"

  Jutro na terenie Dąbrowy Górniczej policjanci drogówki przeprowadzą akcję pod nazwą „NIECHRONIENI UCZESTNICY RUCHU DROGOWEGO”. Działania te maja wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza na przestrzeganie przepisów związanych z korzystaniem z dróg przez pieszych.

 4. "Bezpieczny Weekend - Pierwszy Weekend Wakacji"

  Więcej patroli, częstsze kontrole trzeźwości, prędkości, stanu technicznego pojazdu oraz egzekwowanie obowiązujących przepisów – tak będzie wyglądał najbliższy weekend dla funkcjonariuszy ruchu drogowego i prewencji, którzy jak co roku, będą czuwać nad bezpieczeństwem Polaków wyjeżdżających na wakacje. Dodatkowo policjanci będą zwracać szczególną uwagę na to, czy kierowcy i pasażerowie przemieszczają się w zapiętych pasach, a dzieci w fotelikach.

 5. Za nami 12 spotkań z mieszkańcami w ramach projektu „Bezpieczna Dąbrowa”

  Za nami 12 ze spotkań na temat bezpieczeństwa w mieście realizowanych w ramach miejskiego programu „Bezpieczna Dąbrowa”. Z urzędnikami, samorządowcami, policjantami i strażnikami miejskim na temat bezpieczeństwa na osiedlu Młodych Hutników w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach w przeprowadzonych warsztatach mogli wyrazić swoją opinię mieszkańcy tej dzielnicy miasta.

 6. Mistrzostwa Polski Policji w siatkówce plażowej za nami

  Zakończyły się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej Plażowej. Rozegrano je w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej pod patronatem Prezydenta tego miasta oraz Komendanta Głównego Policji. Na starcie stanęło 18 zespołów.

 7. Policja i Straż Leśna kontroluje dąbrowskie lasy i obszary chronione

  W weekendowych działaniach w rejonie obszarów leśnych przyległych do dąbrowskiego pojezierza uczestniczyli policjanci wydziału prewencji, dzielnicowy z komisariatu, oraz funkcjonariusze Straży Leśnej. Celem działań było zapobieganie popełnianiu wykroczeń, związanych z poruszaniem się pojazdami silnikowymi po terenach leśnych, jak również zaśmiecaniu lasu oraz niszczeniu obszarów chronionych.

 8. Zdobyli najwyższy szczyt w Polsce – Rysy

  Wyprawy górskie to sposób, jaki znaleźli policjanci z Dąbrowy Górniczej na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa dąbrowskich stróżów prawa postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd w góry, aby zdobyć najwyższy szczyt Polski – RYSY.